سیلیکون قالبگیری

سیلیکون قالبگیری:

 

سایا سیلیکون به تامین و فروش سیلیکون قالبگیری می پردازد و آماده ارائه این محصول بصورت عمده و جزئی به شما مصرف کنندگان گرامی با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت می باشد.

 

به منظور تولید و ساخت ساخت قالب سیلیکونی سیلیکون قالبگیری رابر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

فروش عمده و جزیی انواع مختلف سیلیکون های قالبگیری با عالی ترین کیفیت نازلترین قیمت برای استفاده کردن در صنعت فایبرگلاس و کامپوزیت، قالبگیری انواع مجسمه ها، گچ بری ها، پدپرینت و…

 

با بسته بندی های: ۱ کیلویی، ۵ کیلویی و ۲۵ کیلویی آماده ارائه و ارسال به تمامی نقاط کشور در کمترین زمان می باشد.

 

سایا سیلیکون به فروش سیلیکون قالبگیری RTV2 می پردازد و آمادگی ارائه نمونه از انواع مختلف سیلیکون قالبگیری موجود و مورد استفاده در تمام صنایع را دارد و در صورت تمایل مشتریان محترم، امکان ارسال محصول جهت تست فراهم می باشد.

 

سیلیکون قالب گیری چیست؟

 

سیلیکون‌ها گروه بسیار مفید و پرکار برای پلیمرها هستند که سیلیکون قالبگیری RTV2 یکی از زیرگروه‌های این خانواده است. RTV2 نام اختصاری Room Temperature Vulcanizing است که به معنی شبکه ای شونده در دمای اتاق می‌باشد. این مواد دارای خواص جالبی در دماهای بالا و پایین می‌باشند.

 

در مقابل شرایط جوی مانند رطوبت و نور ، مقاومت خوبی دارند و تا دمای ۲۶۰ الی ۳۱۵ درجه سانتی‌گراد خاصیت لاستیکی خود را حفظ می‌کنند.

از سیلیکون‌ها درترکیب رنگ‌ها، صنعت لاستیک و روغن‌های صنعتی بطور گسترده استفاده می‌شود.

 

بسیاری از پلیمرهای سیلیکونی مورد استفاده در صنعت، دارای ساختار کلی R۲SiOn می‌باشند. گروه R ممکن است متیل یا گروه فنیل باشد.

بخش عمده پلیمر سیلیکون، دی‌متیل سیلیکون می‌باشد. از گروههای فنیل تنها برای تولید پلیمرهای ویژه و بهبود خواص پلیمر در دمای پایین استفاده می‌شود.

 

سیلیکان‌ها از واکنش کلر و سیلان‌ها با آب بدست می‌آیند. با پیرایش گروه انتهایی این پلیمر، می‌توان فراورده‌های گوناگونی از آن تهیه کرد.

دامنه کاربرد سیلیکون از دمای ۲۰۰ تا ۳۲۰ درجه سانتی‌گراد است. نقطه شکنندگی این سیلیکون‌ها در دمای پایین با مقدار فنیل آنها تعیین می‌شود.

 

گروههای فنیل را برای کاهش تبلور در پلیمر وارد می‌کنند. در دمای پایین، استحکام سیلیکون افزایش می‌یابد و پایین‌تر از نقطه شکنندگی، کشسانی خود را از دست می‌دهد.

نقاط شکنندگی دی‌متیل سیلیکون پایین‌تر از ۵۹- و متیل فنیل پائین‌تر از ۱۱۵- درجه سانتی‌گراد است.

 

بهترین دما برای نگهداری سیلیکون های قالب گیری RTV2 بین ۱۸ تا ۲۵ درجه سانتی گراد است به عبارت دیگر می توان بیان کرد که دمای استاندارد اتاق،دمایی ایده عال جهت ممانعت از کاهش طول عمر مفید سیلیکون قالبگیری است.

 

نکته قابل توجه و مهم دیگری که درباره ی کیفیت سیلیکون قالب گیری دارای اهمیت زیادی می باشد،فصل تولید این محصول پرکاربرد و مهم است.

 

معمولا و بر اساس مشاهدات میدانی و تجربه های به دست آمده از فعالیت طولانی مدت در زمینه سیلیکون های قالب گیری،این نکته بسیار قابل توجه می باشد که تولیدات فصل زمستان دارای کیفیت بالاتری به دلیل سازگاری با سرما نسبت به تولیدات همان سیلیکون با فرمول اولیه یکسان در فصل تابستان است.

 

به عبارت دیگر می توان بیان کرد که سیلیکون به دلیل پایه روغنی بودن آن، در فصل زمستان روغن آن حفظ می شود اما در فصل تابستان گرما سبب آزاد شدن پایه روغنی آن می شود و سیلیکون دچار تغییرات کوچکی از نظر کیفیت می شود،همین تفاوت کوچک موجب برتری تولیدات فصل های خنک و سرد (پاییز و زمستان) نسبت به فصل گرم تابستان شده است.

 

فروش سیلیکون قالب گیری RTV-2:

 

silicone for mold RTV-2
بسته بندی ۵ و ۲۵ کیلویی به همراه هاردنر.
سیلیکون های قالبگیری در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

برخی از صنایع که در آن از سیلیکون قالبگیری استفاده می شود به شرح زیر می باشد:
۱. مجسمه سازی.
۲. صنایع سرامیک.
۳. صنایع الکتریکی.
۴. صنایع قایق سازی.
۵. صنایع شمع سازی.
۶. صنایع جواهر و زیورآلات.
۷. قالب های کامپوزیتی بزرگ.
۸. صنایع کفش و زیره کفش.
۹. دکوراسیون و قالب گیری گچ.
۱۰. صنایع سنگ و چوب مصنوعی (پنل).
۱۱. هدایای تبلیغاتی و محصولات هنری و قطعات نمونه.
۱۲. دکوراسیون و لوازم تزئینی و …
قالب سازی – قالب شمع – پلی استر – سنگ مصنوعی – طراحی

 

فروش سیلیکون قالبگیری:

 

سایا سیلیکون به تامین و فروش انواع سیلیکون قالبگیری می پردازد.

مشتریان محترم می توانند جهت مشاوره و خرید محصولات پلیمری با کارشناسان فروش این مجموعه در ارتباط باشند.

 

کلمات کلیدی مرتبط:

 

سیلیکون قالب گیری silicone for mold – سیلیکون – silicone – سیلیکون قالبگیری در مجسمه سازی – قالبگیری – مدلسازی – قطعه سازی – Rtv2 – قالب سازی – سلیکون – سیلیکون – سیلیکون قالب گیری


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *